C2012X5R1V156M125AC
Partnumber:
C2012X5R1V156M125AC
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 15uF 35V X5R 20% Pad SMD 0805 85°C Low ESR T/R