C2012X7R1C475K125AB
Partnumber:
C2012X7R1C475K125AB
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 4.7uF 16V X7R 10% Pad SMD 0805 125°C T/R