C2220C105MCR2C7186
Partnumber:
C2220C105MCR2C7186
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 500V X7R 20% 2 Stacked 125°C T/R