C2220C106K5RACTU
Partnumber:
C2220C106K5RACTU
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 50V X7R 10% Pad SMD 2220 125°C T/R