C2220C154J1GACTU
Partnumber:
C2220C154J1GACTU
Manufacturer:
Kemet
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 0.15uF 0.05