C2220C332KGRACTU
Partnumber:
C2220C332KGRACTU
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0033uF 2000V X7R 10% Pad SMD 2220 125°C Automotive T/R