C2220C683J1GACTU
Partnumber:
C2220C683J1GACTU
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.068uF 100V C0G 5% Pad SMD 2220 125°C Extreme Low ESR T/R