C2225X104KFRACTU
Partnumber:
C2225X104KFRACTU
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 1500V X7R 10% Pad SMD 2225 Flexible Termination 125°C Low ESR Medical T/R