C315C101F2G5TA
Partnumber:
C315C101F2G5TA
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 100pF 200V C0G 1% Radial 2.54mm 125°C Extreme Low ESR Bulk