C316C220K3G5TA7301
Partnumber:
C316C220K3G5TA7301
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 22pF 25V C0G 10% Radial 2.54mm 125°C T/R