C317C104M5U5TA7301
Partnumber:
C317C104M5U5TA7301
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 50V Z5U 20% Radial 5.08mm 85°C T/R