C317C561F1G5TA
Partnumber:
C317C561F1G5TA
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 560pF 100V C0G 1% Radial 5.08mm 125°C Extreme Low ESR T/R