C320C104K1R5TA
Partnumber:
C320C104K1R5TA
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 100V X7R 10% Radial 2.54mm 125°C Bulk