C320C104M5U5TA7301
Partnumber:
C320C104M5U5TA7301
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 50V Z5U 20% Radial 2.54mm 85°C T/R