C320C332J1G5TA7301
Partnumber:
C320C332J1G5TA7301
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0033uF 100V C0G 5% Radial 2.54mm 125°C T/R