C3216C0G1H103J060AA
Partnumber:
C3216C0G1H103J060AA
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.01uF 50V C0G 5% Pad SMD 1206 125°C T/R