C3216C0G2J681J
Partnumber:
C3216C0G2J681J
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
1018 in stock
SKU:
C3216C0G2J681J
Package
Cap Ceramic 680pF 630V C0G 5% Pad SMD 1206 125°C T/R