C3216X5R1A107M160AC
Partnumber:
C3216X5R1A107M160AC
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 100uF 10V X5R 20% Pad SMD 1206 85°C T/R