C3225X7R1C226M250AC
Partnumber:
C3225X7R1C226M250AC
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 22uF 16V X7R 20% Pad SMD 1210 125°C T/R