C3225X7R1H225KT
Partnumber:
C3225X7R1H225KT
Manufacturer:
TDK
Availability:
10000 in stock
Package
CAPACITOR, CERAMIC, MULTILAYER, 50 V, X7R, 2.2 uF, SURFACE MOUNT, 1210