C322C103K1R5TA
Partnumber:
C322C103K1R5TA
Availability:
10000 in stock
Package
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.01uF, Through Hole Mount, 2012, RADIAL LEADED