C330C682J2G5TA
Partnumber:
C330C682J2G5TA
Manufacturer:
KEMET
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0068uF 200V C0G 5% Radial 5.08mm 125°C Extreme Low ESR Bulk