C333C104KCR5TA7301
Partnumber:
C333C104KCR5TA7301
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 500V X7R 10% Radial 5.08mm 125°C T/R