C333C105J5R5TA
Partnumber:
C333C105J5R5TA
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 1uF 50V X7R 5% Radial 5.08mm 125°C Bulk