C340C475M5U5TA
Partnumber:
C340C475M5U5TA
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 4.7uF 50V Z5U 20% Radial 5.08mm 85°C Bag