C3P24D25
Partnumber:
C3P24D25
Manufacturer:
TELEDYNE TECHNOLOGIES
products.category:
MODULES
Availability:
858 in stock
SKU:
C3P24D25
Package
RELAY SSR 30MA 30V DC-IN 25A 280V AC-OUT 8-PIN SIP