C44PFGR6500AA0J
Partnumber:
C44PFGR6500AA0J
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 500uF 400V PP 5% (85 X 268mm) Stud Mount Aluminum Cylindrical Can 70°C Bulk