C44UUGQ6320F8SK
Partnumber:
C44UUGQ6320F8SK
Manufacturer:
KEMET Corporation
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Film 320uF 1300V 10% (85 X 174mm) Stud Mount Aluminum Cylindrical Can 90°C Bulk