C4520X7R3D102K130KA
Partnumber:
C4520X7R3D102K130KA
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.001uF 2000V X7R 10% Pad SMD 1808 125°C T/R