C4532CH2J153J250KA
Partnumber:
C4532CH2J153J250KA
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.015uF 630V CH 5% Pad SMD 1812 85°C T/R