C4532X5R1C226M200KA
Partnumber:
C4532X5R1C226M200KA
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 22uF 16V X5R 20% Pad SMD 1812 85°C T/R