C4AQPEW5220M3CJ
Partnumber:
C4AQPEW5220M3CJ
Manufacturer:
KEMET
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
22 µF Film Capacitor 1200V (1.2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads