C4AQUBW5100A3JJ
Partnumber:
C4AQUBW5100A3JJ
Manufacturer:
KEMET CORPORATION
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Film 10uF 1300V PP 5%( 42 X 28 X 37mm) Plastic Rectangular Can 37.5mm 0.0063 Ohm 105°C Automotive AEC-Q200 Tray