C4AQUBW5250A3NJ
Partnumber:
C4AQUBW5250A3NJ
Manufacturer:
KEMET CORPORATION
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Film 25uF 1300V PP 5%( 57.5 X 35 X 50mm) Plastic Rectangular Can 52.5mm 0.0052 Ohm 105°C Automotive AEC-Q200 Tray