C5750X5R1E226M250KA
Partnumber:
C5750X5R1E226M250KA
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 22uF 25V X5R 20% Pad SMD 2220 85°C Low ESR T/R