C5750X6S2W225K250KA
Partnumber:
C5750X6S2W225K250KA
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 2.2uF 450V X6S 10% Pad SMD 2220 105°C T/R