C5750X7S2A106M230KB
Partnumber:
C5750X7S2A106M230KB
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 10uF 100V X7S 20% Pad SMD 2220 125°C T/R