C5750X7S2A226M280KB
Partnumber:
C5750X7S2A226M280KB
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 22uF 100V X7S 20% Pad SMD 2220 125°C T/R