C5750X7S3D472K200KA
Partnumber:
C5750X7S3D472K200KA
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.0047uF 2000V X7S 10% Pad SMD 2220 125°C T/R