C5750X7T2J474KT000N
Partnumber:
C5750X7T2J474KT000N
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.47uF 630V X7T 10% Pad SMD 2220 125°C T/R