C5750Y5V1H226Z
Partnumber:
C5750Y5V1H226Z
Manufacturer:
TDK CORPORATION OF AMERICA
products.category:
others
Availability:
683 in stock
SKU:
C5750Y5V1H226Z
Package
CAP CERAMIC 22UF 50V Y5V -20% TO 80% SMD 2220 85脙聝脗聜脙聜脗掳C T/R