C7563X7R1E476M230LE
Partnumber:
C7563X7R1E476M230LE
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 47uF 25V X7R 20% Pad SMD 3025 125°C T/R