C7563X7S1H226M230LE
Partnumber:
C7563X7S1H226M230LE
Manufacturer:
TDK
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 22uF 50V X7S 20% Pad SMD 3025 Soft Termination 125°C T/R