CA-301 12.0960M-C
Partnumber:
CA-301 12.0960M-C
Manufacturer:
Epson America, Inc
products.category:
others
Availability:
100000 in stock
Package
Crystal 12.096MHz ±30ppm (Tol) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin Metal Can Thru-Hole Bulk