CA-301-20.0000M-C:PBFREE
Partnumber:
CA-301-20.0000M-C:PBFREE
Manufacturer:
Epson America, Inc
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
1Crystal 20MHz ±30ppm (Tol) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin Metal Can Thru-Hole Bulk