CA0612ZRY5V8BB104
Partnumber:
CA0612ZRY5V8BB104
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic Array 0.1uF 25V Y5V -20% to 80% 0612 Pad SMD 4 Capacitor 85°C Automotive T/R