CAY16-102J4GLF
Partnumber:
CAY16-102J4GLF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film Array 1K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R