CAY17-202JALF
Partnumber:
CAY17-202JALF
Manufacturer:
Bourns
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Res Thick Film Array 2K Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±250ppm/°C BUS Molded 10-Pin 1206(8 X 0603) Convex SMD T/R