CB038D0823JBA
Partnumber:
CB038D0823JBA
Manufacturer:
AVX
Availability:
100000 in stock
Package
Cap Film 0.082uF 50V PPS 5% (4.5 X 3.2 X 2.4mm) Stacked 125°C Automotive T/R