CB050M0100RSG-1010
Partnumber:
CB050M0100RSG-1010
Manufacturer:
Yageo
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Aluminum Lytic 100uF 50V 20% (10 X 10.5mm) SMD 145mA 1000h 105°C T/R